In memoriam Theo Derks

18 mei 2022


Afgelopen zondag overleed erg plotseling en veel te jong, Theo Derks, onlangs nog benoemd tot erelid van onze vereniging. Theo tenniste niet alleen bij onze vereniging, maar was bovendien al meer dan 35 jaar vrijwilliger. Hij zat gedurende die tijd in diverse commissies en deed al jaren de ledenadministratie. Met zijn overlijden verliezen we niet alleen een enorm betrokken lid, maar ook een fijne, bescheiden man die altijd voor ons klaar stond en op wie we altijd konden rekenen.

Theo, we zijn blij dat we je gekend hebben en dankbaar voor alles wat je voor de vereniging deed. 

We gaan je heel erg missen!

Wij wensen Ans, Silvie en al zijn dierbaren veel sterkte met dit onvoorstelbaar grote verlies!

Bestuur en leden van TV De Zoetsmeer Haps

Nieuwscategorieën